Rolumi PLUS s.r.o. & Stavebniny ROLUMI Všetko pre vašu STAVBU

História spoločnosti

V roku 2006 boli založené stavebniny ROLUMI ponúkajúce široký sortiment stavebného materiálu, náradia a rôznych produktov určených do interiéru i exteriéru. Počas svojich začiatkov firma sídlila na adrese Štúrova 81 v obci Palárikovo. Na jeseň roku 2008 si podnik zobral do prenájmu budovu starej cirkevnej školy, ktorá bola v dezolátnom stave a tak bolo nevyhnutné začať s okamžitou prerábkou. Celá prestavba bola realizovaná vo vlastnej réžií a firma začala oficiálne pôsobiť na novej adrese od januára 2009.

V roku 2012 sa založila obchodná spoločnosť ROLUMI PLUS, s.r.o. ako stavebná firma realizujúca celý rád stavebných prác. Hoci je spoločnosť relatívne mladá, má za sebou pozoruhodné množstvo zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov.

V čom sme jednotkou?

Pri komplexnej stavbe alebo prestavbe budov realizujeme a zabezpečujeme široké spektrum stavebných prác. Vykonávame opravu a údržbu šikmých a rovných striech a ich farbenie vrátane odstraňovania machu a iných nečistôt z ich povrchu. Ploché strechy navyše izolujeme pomocou PVC fólií alebo modifikovaných asfaltových pásov. Profesionálne zabezpečujeme aj opravu komínov a vetracích otvorov na strechách, oplotenie pozemkov vrátane osadenia stĺpov a montáže pletiva a staviame aj drevené prístrešky podľa predstáv našich klientov.

Zároveň sme odborníkmi v realizovaní klampiarskych, tesárskych i pokrývačských prác, ktoré vykonávame s najväčšou presnosťou a profesionalitou. Jednoducho povedané, poskytujeme všetko, čo náš zákazník pri svojej stavbe potrebuje.

Náš tím

Mgr. Miloš Roštecký

Konateľ spoločnosti Rolumi Plus s.r.o.

Už od skorej mladosti chodil pomáhať na stavby, kde naberal cenné skúsenosti, ktoré využil aj pri stavbe svojho rodinného domu alebo pri konštruovaní vlastných slnečných kolektorov. Od vzniku stavebnín ROLUMI bol pravou rukou svojej manželky - vedúcej predajne a odovzdal jej množstvo poznatkov z oblasti stavebníctva. V roku 2012 založil stavebnú spoločnosť Rolumi Plus s.r.o. a nesie zodpovednosť za manažment celej spoločnosti, vrátane realizácie stavieb a riadenia zamestnancov. 

Ľubica Roštecká

Vedúca predajne stavebnín

Je odborníčkou v oblasti predaja kvalitného stavebného materiálu, vybavuje objednávky produktov, pomáha zákazníkom pri výbere tovaru a manažuje zamestnancov v predajni.    

Lukáš Roštecký

Manažér konštrukčných prác

Pravidelne navštevuje odborné školenia a svoje nadobudnuté skúsenosti využíva pri rekonštrukciách a stavbe nových budov. Je to mladá sila s množstvom nových nápadov a šikovnými rukami. 

O firme

Sme spoločnosť realizujúca výstavbu striech, tesárskych, klampiarskych i pokrývačských prác.

Máme za sebou niekoľko rokov skúseností, ktoré nás predurčujú byť tým správnym riešením pre obnovu vašej strechy.

Pradajňa / Kancelária

Hlavná 3
Palárikovo 94111
+421 907 733 048
+421 907 739 255

Otváracie hodiny

V týchto dňoch sa na nás môžete vždy obrátit a sme Vám plne k dispozícii.

  • Pon-Pia: 8:00 do 12:00, 13:00 do 16:30
  • Sobota: 9:00 do 11:30
  • Nedeľa: Voľno