Rolumi PLUS s.r.o. & Stavebniny ROLUMI Všetko pre vašu STAVBU

O predajni

 

Na ulici Hlavná 3 v obci Palárikovo môžete nájsť naše stavebniny ROLUMI, ktoré sú pre vás otvorené každý pracovný deň a dokonca aj počas soboty do obedňajších hodín. Náš zaškolený personál vám odpovie na všetky otázky a poradí pri výbere toho správneho materiálu pre vašu stavbu. Výrobky si môžete zakúpiť priamo na mieste alebo ich pre vás objednáme a doručíme na vami zadanú adresu.  

Ponúkame produkty určené pre spodnú stavbu na zabezpečenie hydroizolácie alebo kanalizácie a produkty pre hrubú stavbu ako tehla, cement, vápno, lepidlá a mnohé ďalšie. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu maltových a stavebných zmesí (stavebná chémia, šparovacie hmoty,...) a strešných systémov (ploché a šikmé strechy, drevené krovy, strešné okná a ďalšie príslušenstvo). Predávame hutný materiál, kotviace prvky a spojovací materiál, interiérové výrobky, rozličné náradie a pomôcky a aj produkty určené na úpravu externých plôch.    

V stavebninách ROLUMI sa nemusíte báť, že nenájdete taký materiál, aký hľadáte. Náš sortiment je navrhnutý a prispôsobený požiadavkám našich zákazníkov tak, aby od nás odchádzali spokojní nadšení zo svojho nákupu.

 

O firme

Sme spoločnosť realizujúca výstavbu striech, tesárskych, klampiarskych i pokrývačských prác.

Máme za sebou niekoľko rokov skúseností, ktoré nás predurčujú byť tým správnym riešením pre obnovu vašej strechy.

Pradajňa / Kancelária

Hlavná 3
Palárikovo 94111
+421 907 733 048
+421 907 739 255

Otváracie hodiny

V týchto dňoch sa na nás môžete vždy obrátit a sme Vám plne k dispozícii.

  • Pon-Pia: 8:00 do 12:00, 13:00 do 16:30
  • Sobota: 9:00 do 11:30
  • Nedeľa: Voľno